“Arabia Incognita. Raport polskiego ambasadora”. Zaproszenie dla słuchaczy UTW SGH

Stowarzyszenie Absolwentów Wydziału HZ SGPiS/SGH “Korporacja HZ”  zaprasza słuchaczy UTW SGH w dniu 13 lutego o godz. 19.00 do Auli B SGH, Al. Niepodległości 162 na spotkanie z amb. Krzysztofem Płomińskim połączone z promocją jego książki “Arabia Incognita. Raport polskiego ambasadora”.

Autor książki jest dyplomatą trwale związanym z Bliskim Wschodem. W służbie zagranicznej przeszedł wszystkie urzędnicze szczeble na placówkach w Libii, Jordanii, Iraku i Arabii Saudyjskiej oraz w MSZ. Raport prezentuje drogę Autora do dyplomacji, realia pracy na placówkach i w centrali Ministerstwa oraz osobiste doświadczenia i przeżycia. Przedstawionym w książce bieżącym wydarzeniom i faktom towarzyszą refleksje historyczne i na temat uwarunkowań bezpieczeństwa regionalnego,konfliktów, terroryzmu, migracji i polityki Zachodu.

Unikatowy charakter ma rozdział Arabia Incognita, zawierający uwagi autora na temat historii Półwyspu Arabskiego. Podczas spotkania będzie możliwość promocyjnego zakupu książki. Więcej o autorze i książce http://khz.sgh.waw.pl

Po wykładzie w imieniu Autora zapraszamy do Klubu „Jajko” na bezpośrednie rozmowy przy kawie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *