Studenci SGH zapraszają !!!

Jesteśmy studentami z międzynarodowej organizacji Enactus. Czym jest Enactus? To inicjatywa łącząca świat biznesu ze środowiskiem akademickim. Tworzymy startupy, które mają na celu rozwiązywanie lokalnych problemów oraz propagowanie idei zrównoważonego rozwoju.

Chcielibyśmy przedstawić Ci stworzony przez nas projekt: Bed&Pet Warsaw, którego celem jest tworzenie ręcznie robionych legowisk z materiałów, które nie zostały wykorzystane przez szwalnie przy produkcji ubrań, przez które co roku 2,5 miliona ton tekstyliów trafia na śmietnisko. Zatem kupując takie legowisko redukuje się ilość odpadów tekstylnych w Polsce.
Jako, że jednym z naszych głównych celów jest propagowanie idei zrównoważonego rozwoju, chcielibyśmy połączyć wspólne siły różnych pokoleń. Właśnie dlatego poszukujemy osoby, która chciałaby z nami przynajmniej tymczasowo współpracować i uszyć nam kilka takich legowisk. Oczywiście zapłacimy za wykonaną pracę oraz zapewnimy materiały.
Wszystkich zainteresowanych taką dodatkową pracą lub chcących poznać więcej szczegółów w celu zakupu produktu proszę o kontakt na numer 695-161-650 bądź e-mail -aleksandraaurban@gmail.com , a z przyjemnością udzielę odpowiedzi na wszystkie pytania!

Zachęcam także do zakupu naszych małych arcydzieł i odpowiedzenie strony na Facebooku: https://www.facebook.com/search/top/?q=bed%26pet%20warsaw&epa=SEARCH_BOX .

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *