Senioralne Virtualia

Szanowni Państwo

 

Nawet nie wychodząc z domu, można zwiedzać i podziwiać najpiękniejsze atrakcje turystyczne świata. Muzea i galerie z całego świata udostępniają swoje kolekcje w internecie. Dzięki temu, pozostając w domu, można zobaczyć najsłynniejsze wystawy i obiekty kulturalne.
Dlatego, wykorzystując to co daje nam współczesna technika, proponujemy Państwu zwiedzanie najpopularniejszych budowli świata, wirtualne spacery po najpiękniejszych muzeach świata czy obejrzenie najlepszych polskich spektakli teatralnych  z wybitnymi aktorami scen całej Polski.

Spektakle teatralne

Zostajemy w domach i… oglądamy najlepsze spektakle teatralne! Wybraliśmy dla Państwa 10 najlepszych spektakli z wybitnymi aktorami scen całej Polski, które są dostępne w internecie za darmo. Wszystkie dostępne są poniżej (wystarczy kliknąć na wybrany spektakl)

 

Śluby panieńskie”, reż. Jan Englert
Między nami dobrze jest”, reż. Grzegorz Jarzyna
Orfeusz i Eurydyka” (opera), reż. Mariusz Treliński
Rewizor”, reż. Jerzy Stuhr
H.”, reż. Jan Klata
Miłość na Krymie”, reż Jerzy Jarocki
(A)pollonia”, reż. Krzysztof Warlikowski
Damy i huzary”, reż. Krystyna Janda
Udręka życia”, reż. Jan Englert
Kosmos”, reż. Jerzy Jarocki

60 budowli, które możesz odwiedzić wirtualnie, bez wychodzenia z domu!

 

60 najciekawszych i najpopularniejszych budowli, które można zwiedzać wirtualnie. Zapraszamy do wirtualnych podróży! Wystarczy kliknąć w obrazek.

 

 

 

Najpiękniejsze muzea

 

Od starożytności po sztukę współczesną – odwiedź jedne z najpiękniejszych muzeów na świecie nie ruszając się z kanapy (kliknij w obrazek)

 

 

Dom Claude’a Moneta zaprasza na wirtualne zwiedzanie

W ramach nakazu pozostania w domu wielu z nas może brakować pomysłu na spędzanie czasu. A gdyby tak odwiedzić dom Claude’a Moneta? Oczywiście wirtualnie. Wystarczy kliknąć w obrazek.

 

 

 

Wirtualne Muzeum Powstania Warszawskiego

Zapraszamy do wirtualnej przechadzki po Muzeum Powstania Warszawskiego. Kliknij w obrazek