“Senior w domu”

Zapraszamy na zajęcia “Senior w domu”. W trakcie zajęć, prowadzonych przez Małgorzatę Kaspian będziemy ćwiczyć: pamięć, koncentrację, spostrzegawczość.

Zapraszamy na nowe odcinki z serii Senior w domu na YouTube.

Od poniedziałku do piątku o g. 9.30 będzie transmisja na żywo serii pt.” Senior w domu”. Podczas tych transmisji, będą prezentowane zajęcia dla seniorów w trybie online.

Nagrania będą  dostępne, cały czas na  kanale YouTube.  można je wykorzystać w dowolnym czasie, całkowicie bezpłatnie. W zajęciach można uczestniczyć nie ruszając się z domowego fotela. Wystarczy włączyć komputer i kliknąć w ten link

Małgorzata Kospin – ukończyła pięcioletnie studia na kierunku andragogika oraz podyplomowe studia z Organizacji Pomocy Społecznej na Uniwersytecie Łódzkim. Wieloletni pracownik Domu Pomocy Społecznej. Redaktor naczelny serwisu www.czas-seniora.pl. Jest członkiem Towarzystwa Gerontologicznego Łódzkiego. Współpracuje z organizacjami i fundacjami działającymi na rzecz osób starszych. Prowadziła szkolenia i prelekcje między innymi dla Urzędu Miasta Łodzi, Fundacji Ferso, Łódzkich Uniwersytetów Trzeciego Wieku i wielu innych placówek świadczących usługi opiekuńcze i edukacyjne.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *