Miłego wypoczynku !!!

Warsztaty psychologiczne

Zajęcia adresowane są dla Słuchaczy Uniwersytetu Trzeciego Wieku SGH. Składają się z wprowadzenia, ćwiczeń praktycznych i ich omówienia.

Program zajęć:

  1. Przedstawienie możliwości rozwoju osobowości w okresie późnej dorosłości.
  2. Omówienie umiejętności przydatnych w codziennym życiu (np. asertywność,  podejmowanie decyzji, radzenie sobie z emocjami w trudnych sytuacjach).
  3. Realizacja celów i radzenie sobie z życiowymi zmianami.
  4. Znaczenie rodzaju relacji jakie tworzymy z ludźmi.
  5. Wpływ poziomu stresu na zdrowie.
  6. Opracowanie tematów zgłoszonych przez Słuchaczy.

Poszczególne punkty programu  modyfikowane są na prośbę uczestników warsztatów. Uprzejmie proszę Słuchaczy zainteresowanych zajęciami o zapisywanie się w Sekretariacie lub przez internet. Warsztaty będą realizowane w trybie zdalnym na platformie ClickMeeting. Zapewniamy 100% interaktywność – nauczyciel i słuchacze mogą prowadzić dyskusję i widzieć się na ekranie komputera.

Zajęcia rozpoczną się 16 listopada o godzinie 12:00. 

Anna Jaśkiewicz-Baumann ukończyła Podyplomowe Studium Pomocy Psychologicznej na Uniwersytecie  A. Mickiewicza w Poznaniu i szereg szkoleń z zakresu nauczania, motywacji, komunikacji interpersonalnej i negocjacji. Posiada wieloletnie doświadczenie w nauczaniu dorosłych i młodzieży. Zajmuje się prowadzeniem warsztatów na temat skutecznego porozumiewania się, radzenia sobie ze stresem, przeciwdziałania wypaleniu zawodowemu dla nauczycieli i pracowników administracyjnych oraz konsultacje indywidualne. Pracowała ze Słuchaczami Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Kielcach. Od czterech lat prowadzi zajęcia dla Słuchaczy Uniwersytetu Trzeciego Wieku SGH.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *