Apel w sprawie jubileuszu XV-lecia UTW SGH.

Szanowni Państwo,

W 2021 roku przypada 15.lecie funkcjonowania UTW SGH.

Chociaż  jubileusz ten przypadł na wyjątkowo trudny czas pandemii, która narzuciła liczne ograniczenia, a także bardzo nadwyrężyła kondycję  finansową Uniwersytetu, chcielibyśmy na miarę możliwości  zaakcentować jubileusz w miarę  uroczyście i godnie.

Zadanie takie znajduje się także w programie  3.letnie projektu grantowego, co dodatkowo nas mobilizuje, a jednocześnie stwarza pewne możliwości finansowania, jak również wymaga znaczącego zaangażowania wolontariackiego.

W trakcie spotkania z J.M. Rektorem SGH prof. Piotrem Wachowiakiem uzyskałam wstępną  deklarację pomocy  organizacyjnej ze strony Uczelni. Jej  formy zostaną doprecyzowane po przedstawieniu przez Komitet organizacyjny konkretnego programu i scenariusza.

Jest oczywiste, że to organy UTW SGH powinny wypracować własną koncepcje na miarę  swoich możliwości i przedstawić ją władzom Uczelni, zwłaszcza w tych zadaniach, w których niezbędna jest jej pomoc lub akceptacja.

Uprzejmie proszę  adresatów niniejszego pisma o:

1/ zgłaszanie swojego akcesu do Komitetu Organizacyjnego Obchodów Jubileuszowych

2/ zgłaszanie pomysłów na poszczególne formy aktywności UTW SGH w ramach obchodów

3/ przekazywanie archiwalnych zdjęć  i innych materiałów dotyczących różnych aktywności UTW SGH w toku 15 letniego funkcjonowania.

Po ich zebraniu zorganizujemy spotkanie plenarne Komitetu Organizacyjnego poświęcone ostatecznemu uzgodnieniu programu obchodów.

Wszelkie  materiały i pomysły proszę przekazywać bezpośrednio na mój adres Klewkowicz@interia.eu w miarę możliwości do końca lutego 2021 r.

Z pozdrowieniami

Krystyna Lewkowicz

Prezes UTW SGH

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *