Warsztaty psychologiczne – zaprasza Anna Jaśkiewicz-Baumann

Zapraszam Państwa na warsztaty psychologiczne. W ramach zajęć poruszane będą tematy, które przedstawione zostały w poniższym programie.

Program zajęć

  1. Wpływ naszego zachowania na jakość relacji z ludźmi – 04 marca 2022
  2. Znaczenie komunikacji międzypokoleniowej w rodzinie i w społeczeństwie – 18 marca 2022
  1. Omówienie umiejętności decydujących o nawiązaniu i podtrzymywaniu dobrych relacji – 01 kwietnia 2022
  1. Rola zainteresowań i pasji w kształtowaniu relacji z ludźmi – 22 kwietnia 2022
  2. Opracowanie tematów zgłoszonych przez Słuchaczy. 06 maja 2022

Zajęcia rozpoczynają się o godzinie 12:00.

Poszczególne punkty programu modyfikowane są na prośbę uczestników warsztatów.Proszę Słuchaczy zainteresowanych zajęciami o zapisywanie się w Sekretariacie.Warsztaty będą realizowane w trybie zdalnym na platformie ClickMeeting. Zapewniamy 100% interaktywność – nauczyciel i słuchacze mogą prowadzić dyskusję i widzieć się na ekranie komputera.

Anna Jaśkiewicz-Baumann

Anna Jaśkiewicz-Baumann ukończyła Podyplomowe Studium Pomocy Psychologicznej na Uniwersytecie  A. Mickiewicza w Poznaniu i szereg szkoleń z zakresu nauczania, motywacji, komunikacji interpersonalnej i negocjacji. Posiada wieloletnie doświadczenie w nauczaniu dorosłych i młodzieży. Zajmuje się prowadzeniem warsztatów na temat skutecznego porozumiewania się, radzenia sobie ze stresem, przeciwdziałania wypaleniu zawodowemu dla nauczycieli i pracowników administracyjnych oraz konsultacje indywidualne. Pracowała ze Słuchaczami Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Kielcach. Od czterech lat prowadzi zajęcia dla Słuchaczy Uniwersytetu Trzeciego Wieku SGH.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Skip to content