XVI edycja kampanii edukacyjnej „Zdrowie Seniorów”

29 czerwca br  rozpoczęła się XVI edycja kampanii edukacyjnej „Zdrowie Seniorów“, która ukazała się w prenumeracie online Gazety Wyborczej, na stronach Medonet.pl, za pośrednictwem newslettera MedExpress oraz na autorskim portalu www.byczdrowym.info .

Wraz z Partnerami kompleksowo poruszone zostały tematy ważne dla polskiego seniora. Projekt ma na celu zwiększenie świadomości nt. odpowiedniej profilaktyki kardiologicznej, regularnych badań oraz suplementacji i zdrowego stylu życia. Przedstawiliśmy schorzenia najczęściej dotykające seniorów, przechodząc przez typowe objawy, diagnostykę, aż po ścieżkę terapeutyczną. Nie zabrakło również głosu pacjenckiego.

Kampania otrzymała wiele patronatów od najważniejszych instytucji w Polsce a jej merytorykę wzbogaciły wypowiedzi najwybitniejszych ekspertów branży medycznej. Na okładce znalazła się Irena Wielocha, Autorka książki motywującej do radykalnych zmian w życiu. W książce pisze dlaczego zmieniła swoje nawyki i co dzięki temu mogła zrealizować, pokazuje, że jest osobą taką jak wszystkie kobiety, lecz poprzez sport zmieniła siebie.

Zapraszamy do lektury!
http://project.mediaplanet.com/27344.pdf

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content